Pronájem manipulátorů

Nabízíme manipulátory z vlastního pronájemního parku. Stroj Vám přivezeme, zaškolíme vaší obsluhu a odvezeme. Nabízíme naše zkušené operátory pro realizaci Vaší zakázky.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného zařízení k pronájmu, kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce nebo využijte odpovědní formulář. Jsme připraveni v rámci našich služeb bezplatně prověřit místo činnosti a navrhnout nejvhodnější řešení.

Využijte naše zkušenosti z více jak 1000 realizovaných zakázek.

Naše služba pronájmu zahrnuje:

  • zapůjčíme Vám jakýkoliv z modelů řady Glaslift, SmartLift, Kappel nebo Merlo
  • zaškolení obsluhy při zakázkách bez obsluhy
  • pro krátkodobé zakázky nabízíme pronájem manipulátorů včetně zkušené obsluhy
  • doprava stroje na místo práce
  • možnost využití strojů až ve dvou směnách za jednu denní sazbu

Máte dotaz ? Rádi vám odpovíme

602 289 300

marek.tomasek@rothlehner.cz

Pronajměte si od nás vakuový manipulátor. Nabízíme vám celý sortiment manipulátorů k pronájmu na libovolnou dobu. Pro manipulaci ve výškách jsme schopni zajisti i libovolný typ pracovní plošiny. Najdete u nás nůžkové, kloubové i přívěsné plošiny a nástavby na podvozku. Pokud si nevyberete v naší půjčovně, kontaktujte nás a my vám zprostředkujeme pronájem plošiny z našich partnerských půjčoven.

Díky možnosti pronájmu si zachováte pracovní flexibilitu, aniž byste museli do technického vybavení příliš investovat. Naše manipulátory jsou v perfektním stavu a připravené na práci v náročných podmínkách.

Předností pronájmu u nás je odborný, rychlý a spolehlivý servis. Servis je vám plně dostupný po celou dobu pronájmu.